Új hozzászólás Aktív témák

  • jootomy

    tag

    válasz Rowboy #46 üzenetére

    dehogy értem félre:) nagyon örülök, h találtam egy olyan vkit, akinek hasonló tervei vannak:)

    Amikor legutóbb Dublinban jártam 2 egyetemet említettek nekem. A UCD-t és a Trinity C.-et.

    Akitől kinnt megkérdeztem, mind azt mondták, hogy a UCD jobb. Nos valószínű azért is favorizálom a UCD-t, mivel ha esetleg sikerül kikerülnöm, akkor csak a UCD jöhet szóba. Ugyanis, ha kikerülök elsősorban nem a tanulás miatt fogok, hanem a foci miatt. Az egyetemnek van csapata, amely az ír első osztályban szerepel. Idén pl. 6.kak lettek.

    Szal amikor kinntvoltam ellátogattam az egyetemre.. és hát tényleg gyönyörű. Hatalmas területen fekszik az egyetem város, autóval is kb. fél óra mire körbeérsz:) Minden szaknak külön fullos épületei. A koli is nagyon fullos:) Sportolási lehetőség...hát igen kb. van 30 fajta sport, amit magas szinten űzhetsz:) kb. 20 focipálya van az egyetem város területén:) Szal engem nagyon megfogott.

    De kérdezz bátran. Miről szeretnél tudni? Milyen szakok vannak? Vagy miről meséljek?

    http://www.vadoctanya.hu ~ ha egy kis kikapcsolódásra vágysz...

Új hozzászólás Aktív témák