Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • OFF

    Oszkáron lefoglaltam egy utat.
    Nem jött visszajelzés a sofőrtől, (mondjuk nem is kötelező).
    Később azért felhívtam, h pontosítsam a helyszínt, bár a hirdetésben szerepelt a cím is, ahonnét indul.
    Sajnálattal közölte, h nem aktuális az út, nem ő rakta fel, hanem vett egy új Iphonet, amit ahogy elkezdett használni, az szinkronizálta magát vagy mi, és így aktivizálódott egy régebben meghirdetett út Oszkáron - vagyis újra feladódott a hirdetés.

    F×sza gondoltam... még jó, h volt B tervem, különben ideges lettem volna, mivel kivételesen most időpontra kellett mennem valahová, és oda kellett volna érnem. (Budapest - Balaton táv egyébként)

    Nemérdekel a magyarázat, a rizsa.

    Csillivilli vadiúj ájfonra van pénz, de mobilinternetre már nincs.. -_-
    Legalábbis az Oszkár értesítést küld foglalásról, amit ő ezek szerint nem kapott meg órákon át; ilyen esetekben illett volna jeleznie a foglalást kezdeményezőnek, h bocsi, de ne gyere. Mi lett volna, ha nem hívom fel, csak megjelenek a megadott időpontban a helyszínen? :W

    Ennyit a nagy ájfonról meg a követőiről.. :((

    /OFF

    [ Szerkesztve ]

    Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

  • válasz Totheground #144549 üzenetére

    Ehhh... a többi hsz nem érdekes, de ez a komment megérintett. :B

    agabe:
    Vagyis mégis, a J3-as említése mellett nem tudok elmenni szó nélkül. Azért 2017-ben már illene eljutni arra a szintre, h 8 mag, és minimum 2giga ram alá nem kéne menni androidos telefonok esetében, ha használni akarjuk a készüléket a telefonáláson kívül bármi másra is - normális sebességgel.

    [ Szerkesztve ]

    Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

  • válasz agabe #144558 üzenetére

    "de valoszinuleg sokan vasaroljak"

    Hát mivel a Telenor/T-home/Voda reklámjai ezzel, meg a másik sztár J5-össel van tele, nem is csodálom, h annyira "sikeresek". :D
    Meg mondjuk azok is, akik ilyet vesznek. ;]

    Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

  • válasz Zjunior #144577 üzenetére

    öööööö... szerintem nem jól olvastad/értelmezted amit írtam, vagy nem jól írtad amit akartál, E/3 helyett E/2-t használtál. :(
    Nem az enyém az Iphone, nem én vagyok a hunyó, én valóban kaptam visszajelzést az Oszkártól a foglalásról, de azt nem tudom, h ezt az illető küldte-e, vagy automatikus válaszüzenet a foglalásról, amit az Oszkár rendszere küld.

    Erre céloztam, h az illetőnek is kellett egy ilyet kapnia reggel 8:49-kor (amikor foglaltam), szóval 11 felé hívtam fel, akkor mondta, h téves, addig vagy nem olvasta a visszajelzést, vagy b×szott rá, h jelezze felém, h nem aktuális az út. :/

    Nekem is meredeknek tűnt a magyarázata, de nem értek az Iphone fiók működéséhez, nem tudom mi ez a szinkronizálás, h ilyenkor mindenhová becsekkol a telefon ahová csak regelve van a tulaj, és újraindít minden aktív cuccot? (jófogáson is nyilván újraindulnak a hirdetések ha esetleg ott is tag..) :D

    -secret-:
    Van mivel, mert ~kétóránként mennek vonatok, szóval nem olyan nagy dolog ez, csak ha indulási időkor (12-kor) tudom meg, h mégsem lesz az útból semmi, akkor simán előfordulhat, h kések annyit, h már nem érek oda. Busz is van, de azoknak 3 óra az út, azzal elkéstem volna.
    Meg kocsim is van, csak matricával együtt már nem érte volna meg azzal menni.

    Meg én is hibás vagyok picit talán, mert a sok pozitiv tapasztalat után nem tartottam szükségesnek, h foglalás után felhívjam egyből a hirdetőt, h pontosítsak, mert elég gyakori, h csak Oszkáron belül váltunk üzenetet, és nem kell hívogatni egymást feleslegesen, de ezek szerint inkább ne bízzak meg vakon minden hirdetőben, mert bele tudok szaladni ilyenbe is.

    [ Szerkesztve ]

    Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

Új hozzászólás Aktív témák