Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz whitezo88 #79482 üzenetére

    a kk-ig nem fog fajulni a dolog, megoldom anélkül, ha nagyon elfajul a dolog.

    icecave; ezért is írtam, hogy a gyerkőcöket még elviseljük, bár másik szomszédjuk szerint nem/sem normális, ahogy a gyerekek viselkednek, illetve nevelve vannak - inkább csak az anyjuk által -, de amikor felébredünk a lakodalmasra, aztán a tévét bekapcsolva nem halljuk rendesen azon a hangerőn, amin amúgy használjuk, akkor bizony nem örülök, és idővel el fog fogyni a türelmem.
    nem olyan régen költözött a szomszédba egy fiatal pár, és néhány hete becsöngetett a kiscsaj, hogy nem annyira ismerős még itt, ezért menjen már le vele valaki, mert órák óta ugat meg vonyít az alattunk lévő lakás teraszán egy kiskutya - igen, a három gyerkőc mellé van még kutya is -, a párom akkor érkezett haza, lement vele ő, a kutyát akkor engedték be a teraszról, valóban kizárták oda, állítólag csak amíg kiporszívóztak, de jó alaposak lehetnek a porszívózás tekintetében, ha ahhoz ~ 3 - 4 óra kell.
    a poén, hogy a kutyán pelenka volt, és nem örült neki...
    a felújításokat is unom néha, bár 150 lakás, de csak egy hányada van ezen az oldalon, viszont elég sűrűn kijut abból is, mindig ügyköd valaki valamit, jobb esetben a házirend betartásával, de azzal is kellett már foglalkozni, amikor ünnepnapi ebédet ütvefúró kíséretében voltunk kénytelenek elfogyasztani, de aztán megkerestem a zaj forrását...

    r3dsnake; pont ezt szoktam mondani én is, amikor a falusi nyugival jönnek, hogy volt benne részem elég sokáig, ott sem kellemes a munkagépek, fűnyíró...stb zajára kelni.

Új hozzászólás Aktív témák