Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz zack #7559 üzenetére

    Ha valaki délutáni olvasnivalót keres, a GS2 topikban megtalálja
    olvastam már. vicces :D

    a konkrét topiktól függetlenül... milyen már, hogy privátban kell megbeszélni, hogy pozitívan álljunk hozzá az új "gyerekhez".

    [ Szerkesztve ]

    Ne baszogassák állami szinten az Apple, Google, Meta, MS cégeket!

  • Xero

    nagyúr

    válasz zack #7559 üzenetére

    "Csak annyit, te itt egy új valaki vagy, aki semmit nem tud ebben a Topickban."

    Ez a kedvencem. Egy 2011-es regisztrációval. Az ilyen esetekben lenne kedvem odaírni, hogy 10 év alatti összehozott produktumommal megengeded, hogy azt mondjam pofa alapállás barátocskám?

    Az ilyen tipusú friss okosok szokták a leginkább kipattintani a bicskát a zsebemben. Nem mondom, hogy én sz*rtam a spanyol viaszt, sőt(!), de nagy valószínűséggel, már akkor az internet bugyraiban mozogtam, és tettem le ezt-azt a virtuális asztalra, amikor ezek nagy része még a televízió távirányítóval barátkozott, vagy éppen a G.I. Joe-jával mentette meg a gyerekszobáját.

    Ki kellett ezt írni magamból. Néha kicsit nyomasztó, hogy én még az internet itthoni "hőskorában" nőttem föl.

    Más téma: Most néztem ár az első HSZ-ra és a képre. Aki kompetens rakjon már befelé a jobb alsó sarokba. Az egy szimpatikus üres hely. :P

    (#7579) icecave: Nekem még mindig eszembe jutnak azok az idők, amikor még 14.4-es dial-uppal róttam a világhálót úgy 97-98 magasságában. Kis szaros voltam a 12 évemmel, ezért nem is igazán értettem mindent és nem is akartam mindent megmagyarázni. Később minél többet olvastam, figyeltem IRC, úgy tudtam be-be kapcsolódni egy-egy témában. Majd olyan 2000-2001 körül már sikerült odáig eljutni, hogy én helpdeskeltem IT ügyben 14-15 éves fejjel IRC csatikon. Utána szépen kinőttek a forumok (HWSW, Ph, HUP, stb stb) és itt folytattam.

    Aztán valahogy ez a tisztelet az információ értékével és annak birtoklóival szemben egyszerűen megszűnt. Megszülettek a trollok és a szimpla hülyék.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák