Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nofi

    őstag

    válasz whitezo88 #62210 üzenetére

    Minden reggel áldozok a WC-n egy percet a Velvet főcímekre, de ezt meg kellett nyitnom :)) Egyébként el sem tudom képzelni, hogy lehet ennyire "burokban" élni. Már múltkor is volt egy indexes platformváltós "cikk", de ott is úgy beszéltek az androidról mint valami eddig ismeretlen rendszer. Én mindig is érdeklődtem a droid felől, ha valamelyik havernál láttam egyet, néha egy-egy tesztet is átfutok mit tudnak. Mondjuk ha akarnám sem tudnék kimaradni a droidos nyomkodásból már csak a család miatt se.

    Cyberpunk
    Engem pont múlt héten röhögött ki kollégám, hogy megvettem a Sygicet... Mondjuk nem lepődök meg. Tipikus példa a Spotify, ami szerintem baromi olcsó, annak aki minden nap hallgat zenét. Most legális, nem legális kérdésen túl is annyira kényelmes, hogy szerintem abszolút megéri. Erre mit hallok az ismerősi körömből? Áh, havi 1500-at nem ér meg, elvagyok a torrentezéssel és ha épp nincs időm akkor a free spofifyt hallgatom. 2 doboz cigi? Vagy 3 korsó sör? Ne vicceljünk már. Ugyanez lesz a Netflix-szel is, már látom. Bezzeg a 99%-ban szemét kábeltévé netcsomag mellé havi x ezerért nem sok.

    [ Szerkesztve ]

    Xbox GT: nozsolt

Új hozzászólás Aktív témák