Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xero

    nagyúr

    válasz nofi #54694 üzenetére

    Win-t Mac-en is lehet futtatni, sőt Steam van OS X-re is, igaz szűkebb a kínálat.
    Bár most pont CS:GO fut a MP-n háttérben, mert jöttek új ládák és szeretnék szép új skineket. :DDD

    A hackintosh témakörhöz: Nálam két azonos gép épült meg válogatott alkatrészekből. Kb egy aktuális mini árából pakoltam össze némileg hasonló paraméterű gépeket, de jelentősen gyorsabb háttértárral és későbbi bővítési lehetőséggel (részletes paraméterek adatlapomon). Az egyik családi gép lett ajándékba, míg a másik egy backup/játszós gépem.

    A válogatott alkatrészeknek hála kb 5 lépéssel több egy OS X telepítés mint egy Mac-en. Teljes funkcionalitású, viszont updatek esetén a hanghoz szükséges kext-et újra kell telepíteni. Nem nagy probléma.

    Ha valóban nincsen egyáltalán keret egy használt Minire, vagy Mini áron kell otthonra hobbi célokra nagyobb erő, akkor járható út némi kompromisszummal. Rá kell szánni az időt a megfelelő alkatrészek megvásárlására, és a telepítésre. Utána az a plusz 5 perc update után nem nagy kaland.

    (#54697) ittakary: Valamivel dolgozni is kell. ;] Amúgy 2010 óta nem vettem asztali gépet, 2007 óta pedig laptopot. Pontosan itt volt az ideje a frissülésnek. :K

    [ Szerkesztve ]

  • DanielK

    addikt

    válasz nofi #54694 üzenetére

    "OS frissítéskor mennyire buherálásigényes egy hackintosh? Vagy itt is ha egyszer sikerül elindítani akkor onnantól 'örömbódottá'?" - nem
    Van itt egy htpc-nek való hackli és nem frissítem mavericksre, mert azt inkább újra kéne húzni. Viszont arra amire használom bőven elég az ml is.
    Szóval inkább mac. :K

Új hozzászólás Aktív témák