Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ragnar95

    nagyúr

    válasz whitezo88 #49060 üzenetére

    Írásban történt meg a megállapodás, itt van a privát üzeneteim között, így elég könnyen bizonyítható a dolog... :))
    Ez fog történni, ne aggódj :)
    madgie: oda van írva,h küldök még képet kérésre, nem vagyok fotós, de a vevő nem kért több képet, azt mondta,h megveszi így egy fix áron... :)
    B-L-A-C-K: végre valaki átlátja a helyzetet megfelelően... :) Ez így van, ha kaptam volna valamilyen kárpótlást, nem éltem volna a törvényes jogommal, hogy a panaszkönyvbe írjak, de a bolt nem is próbált megoldást keresni, azt mondták, nem veszik meg, max annyival olcsóbban, amennyibe a keret cseréje kerül, ami 20%-a a vételárnak, ami valljuk be, nevetségesen magas összeg, főleg,h nem kerülne annyiba a boltnak a csere, de ők persze a csere árát is profitostul számolták...Amúgy fura,h ott mondogatta az összes eladó és üzletvezető,h nyugodtan írjak a panaszkönyvbe, nem érdekli őket, úgy tűnik mégiscsak volt haszna és remélhetőleg tanulni fognak a hibájukból... :))

    [ Szerkesztve ]

    Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

Új hozzászólás Aktív témák