Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ragnar95

    nagyúr

    válasz Bling95 #47714 üzenetére

    Én hiányoztam már 5 hetet is kikérővel 2 évben is suliból, szóval 3hét az egyáltalán nem sok számomra :P :DDD Amúgy se nagyon történik semmi ott, amiről annyira lemaradnék... :DDD

    A meleg témához: nekem semmi bajom a melegekkel, mondjuk meleg barátaim nincsenek (vagy legalábbis nem tudok róla,h lennének ;] ), de tőlem aztán mindenki olyan szexuális nézeteket vall, amilyeneket akar, amíg nem akarja azt másokra is ráerőltetni, illetve amíg azzal nem okoz másoknak fájdalmat...Azt mondjuk nem tartom egyáltalán szükségesnek,h a melegek felvonuljanak, mert ezzel csak viszályt szítanak egyértelműen, én sem hangoztatom,h hetero vagyok, a vallási és politikai hovatartozásomat sem kürtölöm világgá, mindenkinek a magánügye az összes ilyen dolog, így tiszteletben tartom, ha ők is tiszteletben tartják az enyémet, illetve képesek felfogni,h más nézet is lehet az övéken kívül.
    A nyilvánosan csókolózó buziktól énis irtózom, mivel gusztustalannak tartom,h két férfi csókolózzon, de otthon tőlem azt csinálnak, amit akarnak, mert ott senki nem látja őket :) Ha két nő csókolózik, azt viszont nyugodtan, sőt, bátorítom is erre őket,h vállalják fel nyugodtan ;] :DDD
    BoboDJ: az nem rossz :Y :C

    [ Szerkesztve ]

    Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

Új hozzászólás Aktív témák