Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz Wmwinters01 #178893 üzenetére

    Ne bánkódj. Én jól mulatok azon, hogy az Off topikban offolunk és, hogy mennyire frusztrál másokat. ;]

    Btw, már hangolom magam az i11 pro-ra. Nézegetem a videókat, főleg az istenítő videókat, hogy rábeszéljem magam.
    Bár még hiszek a "csodákban", de ... 450-ért biztos nem veszek i12pro-t. A jobb design még megérne plusz 50-et, a lidar egy 20-ast... de a többi.. Hát nemtom. Pfúh hogy elbénáztam ezt nyáron.

    Az volt a gond, hogy tavasszal, nyár elején ránéztem, hogy mennyi az aktuális csúcs iPhone. 350k volt. És valamiért az volt bennem, hogy az iPhone csak az új generáció megjelenése után veszít az árából, amúgy meg végig stabil. Hát mondom jó, van időm összegyűjtöm a lóvét és szeptemberben megveszem a legújabbat 350k-ért...
    Erre most világosítottak fel pár napja, hogy amúgy a tavalyi iPhone is már 400 ezerrel indult! :o Plusz szarabb a forint és ráadásul minden pletyka szerint 50$-ral még drágább is lesz, így reálisabb, hogy az i12 pro 450 környékén indul... Puff, nesze nekem a ráeszmélés...

    Amúgy meg szeptember óta már 290 környékén is meglehet kapni a 11pro-t, ergo hihetetlen 100 ezer forintot esett az ára 1 év alatt. Ezt sose gondoltam volna. De 450 ért csak akkor fogom megvenni az i12pro-t ha lesz benne olyan minőségű holografikus kivetítés, mint a startrekben. Amire valljuk be, csekély az esély. :D

Új hozzászólás Aktív témák