Új hozzászólás Aktív témák

  • tildy

    nagyúr

    válasz DanielK #9133 üzenetére

    Eddig az osszesben , ami a kezemben megfordult, ki lehetett tenni. Volt mikor widgetben, es kulon -kulon , de 2.2 folott mar ugy tudom alapbol tudta ( power control -> az 5-s sor, wifi, bluetooth, gps, sync, fenyero).

    Jo hogy eszembe juttattad, en ezeket is rendszeresen hasznaltam, foleg a gps-t, meg a wifit, meg a fenyerot is. A smart dial hianya olyan funkcio, ami miatt pl. a nem senses ics-ek (persze teszt utan) ki is pottyannak a rostan. Ezt elbactak.... Kivenni egy ilyen featuret, ami (szvsz) alap ... No komment ;]

    Mondjuk en orulnek ipaden is annak, ha 3G-n vagyok akkor engedne 20 mega folotti fileokat is (alapbol!) letolteni. Kerdezzen ra, de ne dontse el. 15 Gigas csomagunk van ra, sosem fogy el....

    Hogy oszinte legyek, ha ezek az apro nuanszokat tudna , eszem agaban sem lenne visszaterni. Komolyan. Mert hardverileg tenyleg le a kalappal.

    [ Szerkesztve ]

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Új hozzászólás Aktív témák