Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz madgie #80480 üzenetére

    iphone vonalon maradva, nincs nagyon sok lehetőséged, de a méret kompromisszumos lesz, nem?

    r3dsnake; a gyártó tiszta rendszeren mér, meghatározott beállítások és feltételek mellett, az már nem érdekli, hogy a felhasználó utólag miket telepít, azoknak milyen hozzáférést engedélyez...stb.
    használom, leírtam, hogy milyen sok mindenre, nekem azokra van szükségem, de attól még lehetek igényes a működésre és a minőségre, nem?
    amennyiben többre lesz szükségem, akkor is adott lesz a lehetőség, de egyszerűbb kikapcsolni vagy nem használni egy funkciót, mint telefont cserélni, ha hirtelen szükség lenne valami olyanra, amit a gyengébb nem tud.

    ; elég/megfelel a hagyományos telefonálás és a facetime, nem vagyok már fiatal, hogy skype és viber alkalmazásokkal "bohóckodnak" az ismerőseim, akikkel meg sokat beszélek, azokkal díjmentesen.
    amiket korábban leírtam használati módomat, azokhoz kell egy jó okostelefon.
    nincs egész nap készenlétben a telefonom, ezért is mindig az egyik elsődleges szempont a kijelzős üzemidő, leginkább az lte netezés és e-mail miatt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák