Új hozzászólás Aktív témák

  • icecave

    nagyúr

    válasz HUTCHDB #65244 üzenetére

    Azért ehhez akkor is hozzászólnék:

    "az lg g2-meg "gagyibb"... (szinte mindenhol laggol, es erobol -hardverbol- akar megoldani mindent.)"

    Milyen G2-t próbáltál? Én i5-ről mentem G2-re, mégsem éreztem,hogy laggolna, de való igaz, hogy meg lehet poweramp-ot hallgatsz, akkor a gyári feloldás beszaggat, elég erősen. Az is igaz,hogy rég nem gyári launchert használok, ott a nova, meg a widgetlocker, ezt használom, és maradok is ennél, de sehol egy "röcc". Hála Istennek, örülök neki, leginkább azért, mert mellette iPad-ot használva, egyből kijönnek a különbségek, de olyan téren, hogy amig G2-vel egy képet éppen csak a szomszéd patkánnyal nem oszthatok meg, addig iOS-en még a dropboxba megosztás/feltöltés sincs ott, nem is értem... ki volt kapcsolva a cam. upload, mondom nembaj, lementettem egy képet, majd feltolom dropboxba. Hát, nem tudtam, nincs rá opció. Lehet emailben elküldeni, meg ilyenek, meg megoszthatom facebookon,vagy twitteren, vagy ha jól rámlik flickr-en. Mivel emil nincs beállitva az iPadra, igy végül dropboxban bekapcsoltam a cam. uploadot, megint lementettem a képet, így felrakta felhőbe...és ez csak egy példa. Ami vicc, hogy ilyenek fel sem tűntek, amíg csak és kizárólag iOS-t használtam, valahogy természetesnek vettem, hogy ilyen felesleges körökkel kell megoldani a dolgokat. Félreértés ne essék, biztosan van ellenpélda is, ami jóval könnyebb iOS-en, mint androidon. Viszont én örülök a legjobban, hogy 6 év alatt összegyűjtött iOS fanatizmusom ellenére is ennyire bejött az android.

Új hozzászólás Aktív témák