Új hozzászólás Aktív témák

  • őstag

    válasz Blaise #39226 üzenetére

    Határozottan igen, csak a felhasználói élmény rosszabb. HTML5-ös böngészőt használok - már flasht nem - bármilyen keretrendszert megnyit, lejátssza beültetett videókat, digi app minden csatornája laggolás nélkül HD-ben jön, máshonnan SD-ben streemengelek, de sosem szaggat. Nagyon erős gép, úgy hogy készenlétben annyit sem fogyaszt mint az iPhone. Az új Gmail kliens perfekt, az egész rendszert az utolsó bitig letitkosítottam, AVG-t használom, tényleg sokkal jobb az Avastnál. Akát TOR hálózatra is tudok csatlakozni. Nyitott bootloaderrel még többre lenne képes, de a stock os is olyan jól működik, hogy nincs kedvem hozzányúlni. Teljes értékű exel, world, csak egy SlimPort adapter kellene ahhoz, hogy monitorral is együtt tudjon működni, 5TB háttértárat is látna, és még sok perifériát. Csak a gond, hogy Amasonon kívül nem kapni még Ebayon sem. Gyári videó szerkesztő is van rajta de ezek hidegen hagynak. Convertálni is tud, ha kell, de azt is inkább megcsinálom a felhőben. Érdekes, egyedül az MS Could fogja meg a Skydrive, ha nagyobb filet tőltök fel, de ott is tömörít. Ha jól tudom 7GB látszik, de ennél sokkal több a gyakorlatban. Ezenkívűl van még pár could tárhelyem. Az árvízről is készítettem kb. 300 képet videót az utókórnak :D Mi az amire egy átlag felhasználónak még szüksége lenne? Tehát kiváltja a PC-t amióta sebességben is felveszi a versenyt, de minőségi munkára már nem alkalmas v. legalább is ilyenekre :D [link] ez meg a dual boot osx-el. :D [link]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák