Új hozzászólás Aktív témák

  • Ragnar95

    nagyúr

    válasz r3dsnake #31632 üzenetére

    Így is annyi dolgom van most sajna,h örülök, ha az eddigi sorozataimat meg tudom nézni :( :DD
    Arrowt én is elkezdtem RTL-en nézni, de a múltkor síelés miatt lemaradtam 2 résszel és azt még most se tudtam behozni, 2 rész kihagyással meg nem akartam folytatni, úgyhogy már vagy 6-7rész hátrányban vagyok, pedig nagyon bejött az a sorozat :DDD "Enyhén" Batman-utánzat az alapsztori, de nagyon akciódús, pörgős és jól kidolgozott a sztori, úgyhogy nekem bejött :K
    vans?: többen is rendeltünk már innen tvc-mallról és mindenkinek megjött, ezzel nem lesz gond :DDD Mondjuk nekem a zseniális magyar posta majdnem elkeverte a csomagomat, mert elfelejtett a postás szólni, amikor hozta a csomagot és cetlit ha hagyott,h ott járt, másnap szintén, én meg annyit láttam a china post rendszerében,h már itthon van a csomag, aztán a magyar postáéban láttam,h sikerült átvinniük egy a város másik felében lévő postahivatalba a csomagot, mivel ugye csak 2x próbálják meg kihozni 2 egymást követő nap ingyen, úgyhogy mehettem be oda érte... :U :(((
    Cyberpunk: ja, Simpsons valóban jó, de huszonvalahány évadot az életben nem tudnék megnézni :DDD Bátor a gyáva kutyát kisgyerekként néztem néha, de sose jött be igazából, elég nagy f@szságnak tartottam már akkor is :P

    [ Szerkesztve ]

    Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

Új hozzászólás Aktív témák