Új hozzászólás Aktív témák

  • Phantomhive

    aktív tag

    haliho!

    tavaly február elején vettem egy iphone 4S-t (még picit több, mint 1 hét van gari van rá) de már 1-2 hónapja felmerült bennem, hogy lehet el kellene vinnem gariba megnézetni, mert nagyon idiótán viselkedik a home gombja és az akkuja. előbbi néha nyomom és nem reagál, néha pedig duplán érzékeli a sima nyomást és multitaskingot nyit, de volt, hogy 2 nyomásra behozta a guided accesst :DDD
    meg az is feltűnt, hogy sokkal nehezebb benyomni a gombot, mint egy jó barátom 1-2 hónappal öregebb 4S telóján
    az akku pedig múlt hét szombaton csinált egy olyat, hogy 2 óra alatt merült kb 45%-ot a zsebemben :Y
    illetve van, hogy 20%-on van a teló, jön egy skype hívás, felveszem és fél perc múlva kikapcsol, mert ő lemerült.
    utóbbira írták fórumokon, hogy valami algoritmus elmászik benne, de akárhányszor lemerítem nullára és töltöm egész éjszaka,simán megcsinálja velem, hogy eldob magáról ~10%-ot pillanatok alatt

    a kérdés az, hogy ezekkel mehetek-e szervizhez és ha igen, akkor pontosan kit/mit kell keresnem? (arénában vettem, vodafonenál. ott gariztatnak vagy máshol, mint az ipodokat?)

    köszönöm, ha valaki válaszol pár szóban :R

    [...] and on the sixth day God created Manchester

Új hozzászólás Aktív témák