Új hozzászólás Aktív témák

  • philoxenia

    MODERÁTOR

    válasz C4mp3r #15800 üzenetére

    Nem igazán látom értelmét, hogy neked beszéljek. Nem is neked írtam amit írtam. :(
    Nem személyes megtámadtatást éreztem, nem vagyok sem fan, sem ellenszurkoló. Arról volt szó, hogy sokan dicsérik itt a Fórumon az Apple termékeit. Ez nem cáfolható. Nem írtam arányokat, nem írtam azt, hogy emiatt akár az illető Fórumtagokat, akár a céget utálnám, ellenszenvet éreznék. A reakcióban jött az összehasonlítás a két "tábor" között. Ami engem zavar általában mindkét oldalról az pont a minősítése a másik tábornak. Frusztrációt érzek, pótcselekvést, önértékelési zavart. Ha neked nincs ilyen gondod, nem kellene minősítened másokat. Ha magammal elégedett vagyok, a másikat is el tudom viselni, örülni tudok a másik örömének. Nem tud engem megbántani az, akinek a véleménye nem számít nekem, nem kezdek olyan harcba, aminek nem látom értelmét mivel bármilyen vitának akkor van értelme, ha meggyőzhető vagyok és meggyőzhetőnek tartom a másikat.
    Ellenkező esetben csak egymás mellett elbeszélve érvek ütköztetése helyett egymást minősítik a felek.

    Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

Új hozzászólás Aktív témák