Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz whitezo88 #11569 üzenetére

    jah, csak külsőre mondtam a lumiát. :)
    én ma a one x-et néztem meg, és csalódtam a kijelzőben. amit korábban írtam, hogy a többi gyártó még mindig nem tudja belőni úgy a kijelzőt, hogy olyan jól reagáljon mint az iphone, az itt fokozottabban jelentkezik. érdekes, hogy az első iphone megjelenése utáni pár kapacitív cuccnál volt ez erősen jelen, aztán szépen fejlődtek. de 1-2 htc nagyot bukik nálam ezen a területen. ilyen a desire s és a one x. érdekes, ott volt a sensation xl is, azzal nincs ilyen gond. viszont az one x-nél kicsit rosszabb a dolog. úgy tudnám megfogalmazni, hogy figyelni kell, hogyan érinted meg a kijelzőt, hogy biztosan az történjen, amit szeretnél. így viszont kiesik nálam, szóval jelenleg Xperia S-t vennék a droidos kínálatból.

    látványra is szebb volt az xl kijelzője, pedig ugye alacsonyabb felbontása is van. de a one x-en a színek valahogy olyan fakók, mint a dhd-n. meg talán a fényerő sem elég. vagy nem tudom.... valami nem frankó vele. mondjuk a samoledes gépeknél szebb az én szememnek, így samsungot továbbra sem nagyon vennék.

    Ne baszogassák állami szinten az Apple, Google, Meta, MS cégeket!

Új hozzászólás Aktív témák