Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ragnar95

    nagyúr

    válasz Süvi #12155 üzenetére

    Köszi, közben ki is próbáltam és itt végre folyamatos a zoom, asszem exportálom az összes jegyzetem és áttérek a Notability-re, köszi az ajánlást :R
    Paperben is van zoom, de ott sajnos inkább nagyítóként működik, nem zoomként, tehát egy kör felugrik, amin belül nagyobb lesz a nagyítás, de cserébe ez a kör kitakarja a lap nagy részét és a kör mérete sem állítható, így elég kényelmetlen nagyítva írni a Paperben.

    Igen, ha letöltöd a 9.3-as ipsw-t, shift+restore-al felmegy a 9.3. Viszont arra készülj, hogy a 9.3.1-es backup nem megy vissza régebbi rendszerre.

    [ Szerkesztve ]

    Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

  • silmatauki

    őstag

    válasz Süvi #12155 üzenetére

    1. Továbbteszteltem. Bocs, tévedtem kicsit: a GoodReader palm rejection-je érezhetően jobb, mint a PDF Expert-é, illetve a Document 5-é. (Ez utóbbi detektálta a PDF Expert jelenlétét, és emiatt unlockolta a feature-jeit.) Ez utóbbiban soxor rajzolt ott is fals pontot, ahova leraktam a csuklómat. A GoodReader ilyenkor max. tévesen zoomolt egyet. Tehát érdemesebb a GoodReader-t használni, mint a másik kettőt.

    Mindhárom appban lehet scrollozni két (nem egy – az a rajzolás) ujjal, és zoomolni.

    2. a Samu Note-ban szabvány Wacom toll van, annak minden előnyével együtt: hovering, tökéletes(!!!!) palm rejection, gomb, elem/akku hiánya, kompatibilitás szinte minden másik Wacom tollal (pl. a 2014-es Note4-em Wacom tolla kompatibilis a 2003-as HP TC1100-asoméval!) stb. Persze van hátránya is, pl. a dőlésszöget nem látja, de ez írásnál (nem-rajzolásnál) úgyis teljesen mindegy. Bárki Apple-fan bármit is mondjon, a Wacom lényegesen jobb, mint az Apple Pencil.

Új hozzászólás Aktív témák