Új hozzászólás Aktív témák

  • m3gtr

    senior tag

    Sziasztok
    Így közel fél év használat után leírnék pár dolgot az iOcean x8-ról. Aki csak netezni és telefonálni szeretne rajta arra tökéletes. Nekem eddig nem fagyott le és elég gyors is. Amire még nagyon szükségem lett volna az a navigáció, na az használhatatlan. Kiprobáltam olyan programmal is amihez nem kell internet, de szinte ugyanolyan rossz volt. A kamerája szintén nagyon gyenge, normális képet nem lehet vele összehozni. A hangja szintén elégtelen. Kb 1 hónapja vettem észre szemből a jobb alsó sarkánál oldalról nézve az illesztésnél kiszűrődő kis fényt, elkezdett leválni kicsit az előlap, igaz nagyon kicsit de észre venni. Szóval nekem csalódás a telefon, és a hogy a többi hasonló Kínai márkáról olvasok, máshol is vannak hasonló problémák. Úgy hogy kénytelen leszek befektetni egy komolyabb márkás telefonba, mert jelen állás szerint ezek a Kínai telefonok meg sem közelítik márkásabb társaikat. Írtam a gyártónak a képen látható probléma miatt és azt közölték küldenek javító készletet amivel magam csinálhatom meg a telefont.

    [ Szerkesztve ]

    Asus Prime z590- i7 11700kf 3.6 -Asus Radeon RX 6800 16G 2 x16 gb ram 3200mhz Kingston FURY Beast

Új hozzászólás Aktív témák