Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    válasz smiti #18382 üzenetére

    Nos nálam is ilyesmit ír, esetünkben nem kell vele foglalkozni, ettől még folyamatban van. Viszont ha nem magunkról beszélünk, hanem általánosságban akkor eléggé probléma, hogy nem ajánlja fel belépés után, hogy válthat nagyobb csomagra, mert a laikus efi nem fog tudni róla, hogy a pénzéért jelentősen gyorsabban is Internetezhetne:

    tehát egyszer ott van gond, másodjára a 1288-as számon is kifogtam egy olyan ügyintézőt aki nem igazán volt képben. A dolgot én nem hagytam annyiban, mert tudtam, hogy amit mond, az maximum IPTV-re igaz, és egyébként magán az Invitel oldalán is ott virított, hogy 100 Mbps + 98 csatorna, és hívtam a 1443-as számot, ahol már egy felkészült ügyintézővel sikerült beszélnem, és megrendelnem a váltást. Viszont aki hétköznapi ember, az már egyszer a honlapnál elbukik, de ha ott még nem akkor a felvázolt szituációnál az értékesítő munkatársnál abban az esetben ha az sincs képben. Magyarán amikor két laikus találkozik tipikus esete, csak ugye a szolgáltató oldaláról nem ezt várná az ember, hogy olyan ember fogadja a hívást akinek lövése sincs a dolgokról. Persze Magyarországon mi már ezt megszoktuk egyéb szolgáltatóknál is.

    Hétfőre vagy keddi napra várom, hogy aktív legyen a 100 Mbps + a Filmbox Live, ha minden jól megy, akkor sikerült legalább eléggé rákészülnöm legalább:

    A Filmbox Live-hoz, hogy ne távirányítóval kelljen a filmeket keresnem, egy Rapoo E9050 billentyűzetet is beújítottam :) Az Invitel DKTV szolgáltatással kapcsolatos videókat pedig FHD-ben tudom majd végre rögzíteni, és nem 360p-ben mint a Leon-nal :D

    Egyébként ez az 5 munkanapos várakozás is érdekes... viszont az Invitelnél mindig ennyivel számolok minimum. Aztán még ott volt az Invitel pontban az ügyintéző, aki szentül állította, hogy az ingyenes egység a CA modulos egység lesz és nem az STB, és nem lehet megváltoztatni. Persze annyi kavarodás volt a dologban, hogy bár tényleg STB-okkal kezdtem, és a szolgáltatás megrendelése óta mindig volt legalább 1 STB a házban, de a kezdő két ARC-1011YR visszakerült a szolgáltatóhoz, és szeptemberben érkezett az Intek. Gondolom ez zavarta meg, de berögzítve az van, hogy áprilisban STB igényelt eszköz az első és ingyenes. A 1443-as számon pedig meg is erősítették, hogy az STB 0 Ft-os egység.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák