Új hozzászólás Aktív témák

  • bandi0000

    nagyúr

    sziasztok

    Lenne egy kis gondom a netemmel

    előzmény: semmi gond nem volt se modemmel se a nettel, de hétfőn gipsz-kartonoztuk a palfont, akkor le lett vágva a koax kábel F csatija amit a netesek raktak fel, és a kábel a léchez lett beszorítva, na már most kész lett minden, összedugtam mindent, és volt net, 2 óra múlva elment,fél nap múlva jött vissza, és megint 2-3 óra múlva elment, bementem a netesekhez kicseréltük 2 napja a modemet, rögtön lett net, el se ment, minden szuper volt, viszont ma megint belassult, kb a 8 ból 1-2 megát mértem, aztán elment, visszajött stb, felmentem a padlásra, mert hogy attól félek, hogy a kábel odaszorítás miatt lett ez, kb 1 méteres darabbal kötöttem össze, rögtön felállt a rendszer, és teljes sávszél elérhető lett, aztán lejöttem, összekötöttem megint a régi kábellel, és itt is jó

    na már most, ha tényleg pl az odaszorítás miatt van ez, akkor miért lenne az, hogy 1-2 óráig, új modemmel, 1-2 napig jó, aztán hirtelen elmegy, holott meg se mozdítom se a modemet, se a kábelt?

    Én raktam rá F csatlakozót, a szigetelés nem ér hozzá a réz szálhoz középen, szóval elvileg azt is jól csináltam, valami ötletetek van esetleg?

    Xbox One: bandymnc

Új hozzászólás Aktív témák