Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #Morcosmedve

    veterán

    válasz fister #23628 üzenetére

    :DDD

    Nem baj, csak nem szeretem, ha szakmailag próbálkoznak finoman kioktatni. :B

    Persze, nem látszik, de ha kicsit is látszik, az már nem valami olyan jó, mert akkor többször ugrál el. Ahogyan az sem jó, hogy folyamat túl van terhelve és még azt is túllövi.

    Te nem csak LLC-t állitottál, ezért ugye más egy picit. Nyilván a kérdésedre válaszolva tökéletes verzió nincs, valamint adott feszültség inkább határozza meg, hogy nagyobb overload vagy kisebb, de magasabb fesz legyen. 1,3V alatt szerintem jobb (ha ugyan úgy stabil) LLC-vel játszani, nem fog akkorát túllőni rajta 6-on (akkora-esetedben 1,328 fölé). Mérted HWinfo64-el a Level 6-os beállítást is? Ott egyébként meddig ugrik fel? Ha ugyan oda vagy közel oda, mint Level 5-ön, akkor jobb a Level 5 (azon belül is valami más fesz, ami mérve sem ugrik el). Azért is kérdezem, mert korábban is furcsálltam, hogy a 6-os beállítás neked jobb volt, mert az a jellemző, hogy nem szokott az LLC6 jó lenni (ITX-en Asuson jobb).

    Azt tegyük hozzá, hogyha BIOS-ba sose lépsz be, akkor ezerszer rosszabb a helyzet, szóval ahhoz képest csak javítasz a dolgon.

    [ Szerkesztve ]

    © asszongya'hogy

Új hozzászólás Aktív témák