Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zolee0307

    őstag

    válasz Anthony28 #6866 üzenetére

    Én a 300 w körüli értéket alapra gondoltam. Az ok, ha húzom és emelem a feszt akkor durván nő a fogyasztás. De ha abból indulunk ki, hogy a quad húzva egyen 200 W-ot, a gtx húzva egyen 175 w-ot, plusz még az alaplap, memók, odd, vinyó + a ventik, akkor szerintem olyan 420 W körüli fogyasztás jönne ki. A tápom meg elvileg lead 480 w-ot.

    Nekem egyszer 2780 Mhz fagyott le a prime 95 olyan 5 perc után, de szerintem nem a táp miatt. Én úgy tudom, ha a terhelést nem bírja a táp lekapcsol, újraindul. Mondjuk én próbálgattam a tuningot, csak a procit húztam és 2780 mhz fölött már nem indul el, bootnál lefagy. Próbáltam 8x-as szorzóval, az eredmény cmos clear lett. Feszeket is próbálgattam. Adtam 1.4 V-ot a procinak semmi, 1.5 V volt a max. semmi eredmény. Adtam a memóknak, az fsb-nek, nbe-nek semmi, nem megy magasabbra. Viszont az fura nekem, hogy a memóriának adok 2.1 v-ot a 4-4-4-12 miatt, minden alapon van és nem indul el a rendszer, ha a memó fesze is alapon van akkor viszont igen.

    Egyébként nem nagyon akarom 3.6-on járatni, mert szerintem a hűtés nem nagyon bírná. Megelégednék olyan 3.2-3.4 Ghz körüli eredménnyel is.

    ///\\\ Már a jövő sem a régi ///\\\ Magyar égre magyar UFO-t ///\\\ Sose nyomjá full kretént - Kirk Lazarus (Tropic Thunder) ///\\\

Új hozzászólás Aktív témák