Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Telefunen

    őstag

    válasz HSM #17166 üzenetére

    Ez a 2x18A egy max peak érték, tehát csak pillanatnyi... (és talán te vagy az első aki a bb 400-as PNF-re azt mondja "valami nem frankó azzal az FSP-vel")

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz HSM #17166 üzenetére

    ok, akkor nemtom:) elvileg az 500asok is ennyit tudnak stabilan. ami minimum fura. bár lehet azoknál nem peakról van szó.

    nagyot nyög ja;> hát, srácnál úgy néz ki a dolog, hogy van egy quad B3@3ghz 1.3 körüli feszen, 4x1giga geil@2.05, 3870, pumpa, pár venti, raidvezérlő, kártyaolvasó, 1 vagy 2 dvdíró, 3 vagy 4 satás vinyó (+1 usbn), usbk karácsonyfa módban (jópár eszköz:) ), p5k, aztán amikor bekapcsolja a gépet és az összes vinyó egyszerre pörög fel, azt kicsit nehezebben tűri mióta bentvan a második ramkit is a lapban. pontosabban bírja, de nézegettük, hogy többet nem kéne rákötni, mert lehet nem fogja szeretni.

    szóval itt a vinyók is bennevannak a dolgoban, sőt valszeg a bekapcsolási peak a probléma.

    ööö... 3450 60 fokon... kupak vagy legmagasabb hőjű mag? ha a legmagasabb mag akkor szvsz kifogtál egy különösen hideg darabot, vagy a skandináv félszigeten élsz:) kupak nálam se megy 50 fölé, csak a két legmelegebb mag eléri primeolás közben a 63mat -egy ventivel 67 volt, valszeg még picit lehetne ezen javítani nagyobb légszállítású ventikkel, de egyenlőre nincs pénzem:)- is (ok, valós terhelés alatt én még 56 fölé nem tudtam őket küldeni). gyári hűtővel én néztem a dolgokat, ott alapból volt 67fokos a maghőm egy cm690ben (G0, B3mas hűtővel, az volt éppen baráti körben kölcsönözhető:) ), tehát én annyira nem próbálnám a nyári melegben gyári hűtővel húzni... 2.4re pont elég alapfeszen, többre egyszerűen kevés.

    Macka: akkor nemtom, valakinek itt nem jött be a topikban. akkor ezek szerint mégiscsak maradna az epsylon, mert az FSP eddig már bevállt (túlélte amikor a 6pinest hullafáradtan rádugtam a 4pines lapi csatira, és minden más is, szal bizonyított... ).

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák