Új hozzászólás Aktív témák

  • zozohoho45

    tag

    Sziasztok!

    Tegnap vettem át és nagyon jók az első benyomások a telefonnal kapcsolatban.

    Az offline navigáció szépen megy. Gyorsan talált jelet és azt nem dobta el a rövid próbaút alatt. Még elfogadható a méret az egykezes használathoz. Szerencsére a bekapcsoló gomb oldalra került.
    Az értesítési led elég halvány, de azért árnyékos, hűvös szobában látszik. A médialejátszót érdemes lecserélni egy jobbra.A hátlap elég könnyen leszedhető, talán egy kicsit túlzottan könnyedén.
    A fényképek minősége kielégítő az 5 megapixeles képek tiszták és élesek, hozzák az elvárást.
    A kijelzője elég erős fényerővel rendelkezik és még napfényben is olvasható.
    A hangszóró szépen, tisztán szól. Nem torzít még maximális hangerőn is elviselhető marad. Telefonbeszélgetés közben sincs panasz egyik oldalról sem.
    Játékokkal még nem próbáltam és nem is fogom. Akadás, lefagyás még egyszer sem fordult elő, de még csak az ismerkedési fázisban vagyok a készülékkel.
    Videót még nem készítettem. A wifi átlagos. Nem jobb vagy rosszabb a többi hasonló árkategóriába sorolt készülékektől.
    Sarkalatos pont az akkuidő egy mobilnál. Erről még nincs tapasztalat. Egy pár nap múlva már biztosan lesz.
    Gumibugyit, illetve silicontokot az ebayről lehet rendelni. Fliptok képernyővédő fóliával is kérhető 2 ezer forint környékén, igaz csak pinkben.
    Eddig maximálisan elégedett vagyok.

    Nagyon remélem, hogy a kezdeti jó benyomás megmarad majd több hetes használat után is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák