Keresés

Aktív témák

  • ZeUS2140

    aktív tag

    mongi és a többiek: :)

    XBMC-t faragok, és van valami, ami nem tiszta.
    videók -> klippek, filmek, hd filmek, sorozatok

    Ezek vannak a videó részen belül. Ha a filmek csoportra megyek, akkor csak a filmeket látom. De ha média módban megyek a filmekre, akkor összeset kirakja. filmek, sorozatok, hd
    Ez azért van (gondolom) mert sorozatokhoz, hd-hez is a port.hu, vagy is a filmek scraper-t adtam meg, hogy magyarul keressen tartalmat. Nincs erre valami megoldás?
    Hogy port.hu-t használjon, de külön lássam a filmeket, sorozatokat, hd-ket?
    Meg azt vettem észre, de javítsatok ki, ha tévedek, hogy a port.hu-val nem tud sorozat/epizód-ot keresni?
    Legalábbis pl S02E01 formátumban csak az általános leírást találja meg, vagy kézivel manuálisan engedi kiválasztani az adott részt.

    Előre is köszi. üdv!

    Ja meg még egy kérdés:
    "Tartalom elrejtése nem látott filmek esetén" nincs bejelölve. Mégis spoiler veszély miatt aggódik nekem, és elrejti a tartalmat. Egyesével kell átnyomnom mindent, hogy már láttam. Ez ilyen, vagy van valami megoldás erre?

    [ Szerkesztve ]

    hülye ember nincs, csak keveset kérdez...

  • ZeUS2140

    aktív tag

    válasz zeix #1040 üzenetére

    hali

    \XBMC\system\scrapers\video\ itt keresd!

    hülye ember nincs, csak keveset kérdez...

  • ZeUS2140

    aktív tag

    válasz zeix #1043 üzenetére

    mpchc-t nem tudom, mert nem haszálom.
    port.hu-nak mind1, hogy magyar, vagy angol címet adsz meg. Kézi keresésnél úgyis rákérdez, de amúgy is amit tud magyarul, annak tudja az eredeti címét is.

    hülye ember nincs, csak keveset kérdez...

  • ZeUS2140

    aktív tag

    válasz mongi #1028 üzenetére

    Sziasztok
    Mongi: arra van valami ötelted, hogy a port.hu scrape miért nem tölti le a tartalmat magyarul?
    - használja a könyvtár nevét a kereséshez
    - egy mappában csak egy videó van beállítások, és pl.
    - "Resident Evil 1 - A kaptár" könyvtár névvel kiírja magyarul a rendezőt, adatokat, szereplőket, de a tartalom angol. Tartalom megadásnál a port scrape van csak kiválasztva. Totál nem értem mi lehet a baja.
    Ja és minden filmnél angol a tartalom.

    Ja meg az x-man-t egyszerűen nem hajlandó megtalálni, de ez a legkevesebb, mert megírom kézzel az nfo-t neki és nyugton marad.

    Ha valakinek van valami ötlete közölje, mert én már kifogytam. Köszi :)

    hülye ember nincs, csak keveset kérdez...

  • ZeUS2140

    aktív tag

    válasz kiiso #1061 üzenetére

    tippelek: szerintem igen
    az meg hogy mit töltesz le ttól függ mit töltesz le :) Általában írják, hogy milyen hangsáv van benne.

    hülye ember nincs, csak keveset kérdez...

  • ZeUS2140

    aktív tag

    válasz ZeUS2140 #1062 üzenetére

    kár, hogy nem lehet később is szerkeszteni a hsz.-eket :(
    Szóval sorozatoknál jól működik a port.hu. Nem tudom filmeknél miért angol a tartalom :(
    Viszont felmerült egy új kérdés:
    sorozatoknál milyen formátumban kell a fileneveket rendezni, hogy a részek tartalmát is letöltse?
    Jelenleg így van nálam:
    Gyilkos elmék könyvtárban:
    gyilkos elmek s01e01 nem tudom fejből a címét :).avi

    Most magára a gyilkos elmék mappára letölti a tartalmat, de minden résznél ugyan az a tartalom jelenik meg. Az az általános tartalom leírás.

    Előre is köszi. Sry, hogy sokat és terjengősen kérdezek, de hátha másoknak is segítek ezzel :)

    hülye ember nincs, csak keveset kérdez...

  • ZeUS2140

    aktív tag

    válasz Vikthor #1065 üzenetére

    Vikthor: beállítás -> megjelenés -> fájl listák: Névelő figyelmen kívül hagyása névsorba rendezésnél: pipa

    zsola32: köszi a válaszokat, de nem minden müxik.
    port.hu (mert magyarul beszélni jól): filmek minden tab, stat név magyar, tartalom angol.

    Sorozatok: minden szépen magyar, ahogy kell, viszont az évadokat beömleszti a sorozat mappa alatt. Ez mondjuk nem is zavar.
    Amúgy az is gond lehet, hogy elég kevés sorozatot találtam meg epizódokra bontva a port.hu-n. Lehet nincs mit keresni... Na mind1.
    Amúgy is poster modban fut nálam a sorozatok, filmek is, szóval elboldogulok így is. Csak így minden rész file nevébe be kell írnom a magyar címét, hogy lássam melyik rész melyik. De időm mint a tenger... :)

    Viszont közben jött egy új kérdésem :)
    videó klippek: ugye zenébe nem tudom tenni, videóhoz meg scrape mtv.com és kb semmit sem talál meg. acdc-t is csak azért, mert talált egy koncert dvd-t.
    klippek előadó - dal cím formában vannak, szóval külf. előadóknál nem hiszem, hogy annyira rohadt nehéz lenne adatot találni.

    U.i.: egy érdekesség. Frissítés minden indításkor bekapcsolva. (legalábbis be volt)
    Szerencsétlen Angel sorozatom, mert ez a neve a szerencsétlennek mindig lefrissíti valami limonádé Angel film-el. rohadt elegem van belőle. Szóval ki kellett kapcsolnom az autómatikus frissítést. Nincs olyan, hogy amit már leszedtél hagyjad jól békén opció? szerintem xbmc egy hibája, hogy a buherálhatóság miatt ömlesztve, áttekinthetetlen és túlbonyolított a set, db, meg néha a menü is.

    hülye ember nincs, csak keveset kérdez...

  • ZeUS2140

    aktív tag

    válasz Heraldry #1077 üzenetére

    zsola32: részben megoldódott. a filmek tartalma már magyar. többi ugyan az, de port.hu miatt, mert alig van a sorozatokhoz epizód ismertető. Köszi mégegyszer!
    Viszont az jó lenne, ha ömlesztett mappából a filenevek alapján külön szedné az évadokat, de majd este szórakozok még vele egy kicsit.

    Heraldy: spoilervédelem: rendszer -> videó -> médiatár: Tartalom elrejtése nem látott filmeknél. Kapcsold át és mennie kell.
    Nekem már az alap skin-nél is problémás az ő, ű, de ha feliratban jelenik meg ott jó.
    Nekem nagyon sok a x-aktákba való megmagyarázhatatlan dolog ebben az xbmc-ben.

    [ Szerkesztve ]

    hülye ember nincs, csak keveset kérdez...

  • ZeUS2140

    aktív tag

    sziasztok.

    Valakinek van valami ötlete, hogy miért lassul be az xbmc mint az állat?
    Jó sok film, mp3, sorozat van már benne, de ez néha idegesítő. Nyomok egy "i"-t egy filmen és néha komoly másodperceket kell várni.
    Intel q6600, 4gb, gyors hdd. Proci terheltség szinte semmi, szóval totál nem értem.
    Üdv!

    hülye ember nincs, csak keveset kérdez...

Aktív témák