Aktív témák

  • footy

    addikt

    válasz beencee #191 üzenetére

    A meglévő dolgok funkcióját akarom kibővíteni.
    1. A több egér az tuti működik(hétvégén kipróbálom az egeret is, de valószínűleg csak bill lesz). A billentyűzetet akartam távirányítóként használni, mert semmilyen utólagos érzékelő elhelyezése(lásd infra) nem szükséges és nem is lóg ki az összképből, mert a TV-vel szemben van két fotel, azelőtt pedig egy dohányzóasztal és azon csak a billentyűzet van(lesz). A rádiós távirányítót csak nagyon drága pénzért láttam. Most viszont gondolkodok egy olyan megoldáson, hogy egy meglévő (infrás) távirányítót átalakítok rádióssá, hogy a billentyűzet vevője felé legyen 6funkciója(kurzor irányok, enter, esc)
    2. Nem mértem még a boot-időt de, hétvégén lemérem bár tele van szutykolva az XP.
    Melyiket ajánlod inkább Meedio alá: XP vagy XP MCE? Nlite-tal szedeted le róla a dolgokat? Mennyi lett terjedelemre? Linket tudsz küldeni hozzá, hogy mit érdemes/lehet eltávolítani?
    A hibernálásban nem nagyon bízom(ne is legyen áram alatt feleslegesen), tehát a hidegindítás idejét kell lecsökkenteni. Életszerűnek életszerű, mert szerintem senki nem szívesen vár perceket ha meg akar nézni egy filmet mondjuk reggel béredés után, legalábbis ez nálam általános. A ViiV funkciót nem ismerem az otthoni kofigos gépem(adataimnál) valószínű nem tudja(lap Asrock 775TwinsHDTV).
    3.THX :R
    4.Utánanézek valahol...
    5. Meedio magyarosítás pls... :B

    [Szerkesztve]

Aktív témák