Új hozzászólás Aktív témák

  • Galopp

    tag

    válasz Coyot #2908 üzenetére

    Leginkább nem tudom mia gond, ezért csak a jelenséget tudom leírni.
    Konzolt nem tudok indítani, mert licensz kell hozzá, ahogy látom. de nem is kell, mert itt van mellettem a gép, van rjata bill+egér és monitor. F2 után kéri a felhsználónevet és jelszót, majd visszalép az előző képre, de már nem reagál az F2-re.
    SSH meg látszólag engedélyezés utáni újraindításkor mintha újra letiltásra kerüle, így most az sincs.

    Előző alkalommal megoldottam újratelepítéssel. Most is ezt szándékozom immáron tenni, és tesztelni a lehetőségeket.
    Nem feltétlenül azért írtam a hibáról, mert az előbb említett megoldás nekem nem pálya (hiszen tesztrendszer csak, bármit tehetek még vele), hanem mert jelezni próbáltam, hogy nem igazán 100%-os ez a megoldási mód. Legalábbis nálam...

    A gép alap processzorral van szerelve, +8GB-nyi memóriát már tettem bele, az ODD helyén figyel egy 120-as ssd, az van adattárnak megadva, azon figyelnek a virtuális gépek konténerei. az esxi ebből települt fel memóriakártyára: VMware-ESXi-6.5.0-OS-Release-5146846-HPE-650.9.6.5.27-May2017.iso Már ha relevánsak az ügy szempontjából ezek az infók...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák