Új hozzászólás Aktív témák

  • I_Am

    veterán

    válasz Kokog #102 üzenetére

    Mi is Supetarban voltunk. :D

    A kompot nem tudom hogy intéztétek, de a St-invest-el nekem 80 kuna volt a kocsi és 25 jómagam. A Jadrolinija tényleg drága odafele azzal mentem, mert azt olvastam a honlapon, hogy a kocsival mehet egy személy, a sofőr, de kamu volt. Igy odafele 155 kuna volt.

    A dobozos sör a kikötőben a CBA-ban 5 kuna és Becks. Szóval csak kicsit körül kell nézni és máris meg lehet találni a magyarországihoz hasonló árakat. Én már első nap azzal kezdtem, hogy felkeltem és körbeautóztam a szigetet. Kérdezősködtem, beszélgettem az emberekkel és a fiatalokkal. Átmentem Bol-ba is, ahova pár nappal később az egész társaságot átvittem. :) Na ott a tengerpart nem semmi, szemben a Hvral szigetcsoporttal.

    Az egész hetünk végül is abból állt, hogy mentünk végig az öblökön, búvárkodtunk, fürödtünk napoztunk. Este bementünk párszor a városba, vagy csak otthon activityztünk.

    Összességében véve nagyon szép hely, tele rengeteg eldugott kis öböllel, kabócával :D aminek a hangját az első napon nagyon kifogásoltam.

    A mauzóleumot megnéztétek?

    Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

Új hozzászólás Aktív témák