Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Integra

    titán

    válasz honda23 #26690 üzenetére

    húúúúúú, te... ma este....
    esik az eső és senki nem tud vezetni, se előre, se hátra, se jobbra, se balra... úgy kellett átvágnom mindenkin, hogy odaérjek időre ahova kellett. képtelen vagyok megérteni, hogy miért nem lehet normálisan vezetni, kellő sebességgel ha esik az eső.. és itt még az is mindegy, hogy téli vagy nyárigumid van, mert ebben az időben.. na mindegy. borzalom. természetesen odaértem :D

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

  • DeathAdder

    veterán

    válasz honda23 #26690 üzenetére

    Akkor én nem értem az embereket, igaz nem csak e-téren, de erre már nem térek ki.

    Hogy télivel fog-e menni nyáron, én nem tudok mit mondani, mert tudom, hogy most lenne is rá lóvéja, ráadásul igen nagy akcióban tudtam volna, de nem.
    Mondjuk simán el tudom képzelni, hogy nem vesz egyáltalán nyárit, mert felénk egyre nagyobb divat, hogy téligumma azt kihúzza vele néhány évig télen-nyáron, aztán jöhet az új.
    Nem tudom, tapadás szempontjából szerintem lehet jobban is tapad mint egy energy saver féle "A" indexes gumi, de a forró aszfalt egykettő megeszi. Szerintem nem is büntetendő dolog ez, de lehet rosszul feltételezem.

    inti - én azt vettem észre, hogy a magyarok sokkal lájtosabban vezetnek még a fővárosban is, mint máshol.
    Mondjuk egy bécs, vagy belgrád sokkal pörgősebb, utóbbinál pl. ha sárga lámpánál már nem indulok el, akkor 10en dudálnak, és ordítanak, meg a jó édes anyámat éltetik, itt meg csak "tolják" az autót, szépen lazán. Képzelem mi lehet akkor esőben, hát még hóban :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák