Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • axioma

    veterán

    válasz beers #6945 üzenetére

    Ja, hogy a netbankon nincs mashol van tr.ado. Fura, ilyen konstrukciot nem nagyon lattam me'g.
    Ettol fuggetlenul akkor ez a szamolgato egy nagy NULLA. Ugyanis beirtam, hogy 10 db utalas szumma 5mill ertekben, es az utalasokra 0Ft-ot irt. Kozben az 10x180 Ft.
    Szerk: Bocs, az a 2019-tol ervenyes. A francnak rakjak be "fobb dijtetelek" tablazat ala, mig a 0Ft csak folyoszovegben van folotte, ami amolyan aprobetunek tunik.
    Megjegyzem, ettol me'g a multbeli resz fennall, a mostaniban akkor per pill en voltam a hulye, elnezest!

    En anno (10 eve) a lakashitelekhez kicsit konyitottam, es akkor is baromi nagy f*szsagokat irt a bankmonitor a koltsegekrol, igaz ott 1x szar volt a kondicio is, masodszor meg szar volt (se a kondiciohoz, se a valosaghoz nem stimmelt) a szamolgato altal kiadott koltseg (a thm-szamitasuk botranyossagarol mar ne is szoljak).
    Ettol fuggetlenul egy dologra jo lehet: megtudni, melyik bank kinal kimondottan magas jovedelemhez kulon szamlatipust. Ennyi...
    [Felre ne ertsd, nem a te hibad, sot koszi a segitseget, de sajna valoban nem tudjak lekovetni normalisan a piacot, meg sztem programozoi oldalrol is vannak hianyossagok.]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák