Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RR-13

    őstag

    válasz .tnm #23736 üzenetére

    A Gránitnál 100 Ft-os díj minden limit módosításért :F Az de szép.
    A Platinum kártyahirdetményben látható ez a 100 Ft, de az én MC Standard, nem dombornyomott kártyámra vonatkozó hirdetmény sehol nem találni, hogy megnézzem arra milyen díjakat ír, stb.. :(((

    Ezekhez az infókhoz képest az UniCreditnél a POS db, és összeg limiteket díjmentesen lehet módosítani telefonon, vagy az appban max. 500 ezerig a limit összegét, szintén díjmentesen.
    Csak az ATM pénzkivét limitnek van díja, és csak a standard limittől (250.000 Ft) magasabbra emelésnél, a csökkentés mindig díjmentes.
    Ez engem nem is érint, mert csak 150 ezer van beállítva, amit 250 ezerig még díjmentesen emelhetek.
    Egyébként számlanyitáskor magasabb ATM limitet is be lehet állítani, pl. 500 ezret, és akkor az még díjmentes.

    És szerintem is csak 5db napi POS db limit van a Gránitnál, mert 5x engedte pénteken digitalizálni a digi kártyát (ami végül nem sikerült, hiába írta ki, hogy kész, aztán már azt írta ki, hogy nem lehet), aztán csak másnap engedte, amikor végre sikerült.
    A digitalizálás is kártyatranzakció ezek szerint. :U

  • RR-13

    őstag

    válasz .tnm #23736 üzenetére

    Kiegészítés:
    *Ezekhez az infókhoz képest az UniCreditnél a POS db, és összeg limiteket díjmentesen lehet korlátlanul módosítani telefonon, a POS napi limitet akár 999 darabszámra, és több milliós összegre is akár, vagy az appban (ott csak) max. 500 ezerig a limit összegét, szintén díjmentesen.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák