Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RR-13

    őstag

    válasz Mercutio_ #17187 üzenetére

    Esetedben nincs felmondási díj a CIB-nél, de amit írtál nem egészen "értem" én sem.

    Az app-ban nem a kivonatok nem találhatóak meg? Nem ezt akartad írni? :U
    Amennyiben elektronikusan kaptad eddig a kivonatokat, akkor papír alapon egy esetben, díjmentesen kikérheted az összes kivonatot, visszamenőleg. :K

  • sifarr

    senior tag

    válasz Mercutio_ #17187 üzenetére

    Van valamilyen zárlati, felmondási díja, vagy a beérkezést (minden hónap 8. napján teljesül) követő napon tovább is utalhatom az egész 120k-t a CIB-ről?
    Zárlati, felmondási díj nincs.
    A CIB-ről milyen 120k-t akarsz utalni és hová? Nem azt írtad, hogy a NET-ről utaltad rendszeresen a 120-at a CIB-re?
    Ha novemberben felmondod, akkor tisztázd, hogy mikor szűnik meg a kártya- és a számlaszerződésed. Ha csak december végén, akkor nem árt decemberben még teljesíteni a jóváírási feltételt (netto minimálbér), hogy ne számítsanak fel számlavezetési díjat. A végső egyenlegedet úgyis átutalják az általad megadott számlára.
    (Bocs, ne utalj a CIB-re pénzt decemberben, nem kell. Elfelejtkeztem a covidos kedvezményről.)

    Mivel az app-ban nem találhatóak meg az egyenlegek és jó lenne, ha az utóbbi 2 év forgalmát vissza tudnám nézni azt a bankfiókban kérhetem ingyen, vagy plusz költsége lesz?
    A régi, javas Internetbankról az utolsó 6 hónap kivonata letölthető, ingyenes. Feltételezem, hogy nem kértél eddig papíralapú számlakivonatot. Ez utólag is kérhető. Mivel első hiteles kivonat lesz, ezért ez is ingyenes. Elvben 6 hónapon túl is. Azért erre is kérdezz rá. Ha pénzt akarnának kérni, akkor vitasd. Mondd, hogy hiteles kivonatra van szükséged (nincs közük hozzá, hogy miért), és az elektronikus nem volt az.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák