Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maniacc93

    tag

    válasz seniman #59823 üzenetére

    Sajnos a laprol meg nincs sok tapasztalatom. Teljesen uj, csak par napja hasznalom. Az elejen amikor raktam ossze a gepet akkor volt vele egy kis problemam, de meg azota se tudom mi volt a baj. Mikor osszeraktam a gepet es kiprobaltam volna, hogy minden rendben, akkor az alaplapon a DRAM_LED villogot es nem volt kep a monitoron. Utana olvastam mi lehet a problema, de semmi hasznosat nem talaltam, forumokon csak tippelgettek, hogy mi lehet a problema. Volt aki egyesevel lecserelgette az osszes alkatreszet a gepben, es a vegen az alaplapot cserelte, ami persze megoldotta neki a problemat. :C Nalam nem tudom mi volt a problema, mert minden jol volt osszerakva, talan a videokartya nem volt a helyen 100%-osan, eleg nehezkes volt ebbe a lapba belerakni ezt a kartyat, mivel rajta van a boritas a lapon igy kb hozza er a videokartya. Minden esetre, most minden gond nelkul megy :)) Amivel meg sz**tam az a bekapcsolo gomb az alaplapon, ami a boritas alatt van, de persze azzal csak akkor foglalkoztam amikor mar osszeraktam a gepet. Es mivel a szamitogep hazzal is megszivattak mert nem kultek hozza gombot, ezert nem tudtam bekapcsolni a gepet. Aznap irtam is a gyartonak, hogy kifelejtettek a gombot, elnezest kertek es mondtak, hogy azonnal kuldik a gombot. Azota is jon... :W Gondoltam, hogy sokaig fog tartani mire ideer az a gomb ezert meg aznap rendeltem boltbol amit masnap reggel ki is szallitottak. :C

    Moby: Tegnap bekuldtem, meglatjuk, hogy bekerul-e, mivel a kepminosegek nem a legjobbak. Teloval lottem a kepeket, nincs kameram, majd a kozeljovoben szeretnek egy kamerat beszerezni. Ha be is kerul szerintem beletelik jo par hetbe amig benne leszek. Ha esetleg bent leszek akkor majd kiposztolom ide. :DD

    Koszi az elismero szavakat mindenkitol, eleg sokat tervezgettem es dolgoztam rajta. :R

    Ha nem ersz el itt, irj emailt! - kissricsi0125@gmail.com

Új hozzászólás Aktív témák