Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lord Dragon

    senior tag

    válasz eastsider #3534 üzenetére

    Hát nekem van 2 db 9centis házhűtő, 2db 12-es házhűtő (a 12-eseknek a fordulatszám szabályozó panal is), aztán van a prochűtő és annak a fordulatszámszabálozó panele hátul, meg mind3 12-esnek mgé van a fordulaszám mérője is külön. Aztán a táppal jól jártam mert az moduláris, de így is 4 ág jön ki belőle amit használok. Van ugye 4 ide kábel. 1 kábelen a 2 író van. 2. kábelen az 2db 160-as Samsung (ebből is az egyik mobile rackben van. A 3. kábelen egy üres mobil rack van csak meg kell az hoyg legyen mert sűrűn jönnek másolgatni ide vagy cuccokat hozni. A 4. kábelen meg eg ykisvinyó van :) Lehet hogy hülyének néztek de van rajta egy 1,5 Gigás WD caviar :B Nem votl szivem kivenni mert 9 éves és annyira tökéletesen működik HD megnéző progi (nemtom mos tmit hazsnálok) az si azt mondja hoyg 100% -osan működik meg minden 100% nagyon zsír, azon tárolom a mentéseimet meg a dokumentumokat szoval azokat amik aprók és nagyon fontosak és véletlen se szabad elveszniük :) Persze hoyg ne lassítson semmi mást így külön kábelre kötöttem azt az egyet. És mivel közvetlenül nem használok így cska Boot-olásnál vesztek 1-2 Mp-t amúgy semmti se lassít néztem többször is úgyhogy ott van az is:) Aztán mgé a ház teejére bekötött cuccok is sok kábelt nyomatnak, az USB-k meg a sok apróság. De még tervezek veni egy kis LCD-t a gépház elejébe ha lesz zs :) mgé van 2 szabad hely egymás alatt kb:)

    Minden esetre azér tpróbáltam ügyeskedni a kábelekkel.. aztán sikerült úgy-ahogy próbáltam a legjobbat kihozni az elrendezésből :)

Új hozzászólás Aktív témák