Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    válasz WonderCSabo #8305 üzenetére

    Alapvetően arra próbálok választ kapni, hogy a vonatkozó lejátszók mellett érdemes e (és itt tisztán anyagi szempontokra gondolok) hardverekből építeni valamit. Nem nekem kell, az én TV-m a nagy vason van HDMI-vel. Apumnak szánok a TV-jéhez valamit, mert rászoktattam az avi filmekre és most visszaüt, mert egyfolytában nyaggat, hogy másoljak valamit a pen-ére. Az a DVD játszó ami van neki sajnos nem kezeli az USB-s merevlemezt, csak a peneket, de azt is csak 4GB-ig azt hiszem, DVD rip-eket nézett eddig, amik régről maradtak a HDD-men, el volt kényeztetve, mert minden napra volt valami, viszont én közben kezdtem rászokni a 720p-re amiket már ezen a vonalon nem tudok megosztani vele és így már nyűg kiszolgálni őt, időigényes újra letölteni neki ripelve, vagy konvertálni. Az lenne a tökéletes ha egy belső merevlemezes cucc letöltené magára wifi hálózatról, vagy ha nagyon muszáj akkor leviszem a routert, hogy legyen ott UTP, de ha mód van rá akkor ezt nem szeretném, pénztárcán múlik, a cél az hogy nekem csak a letöltéseket kelljen neki beállítani ott nála xy kütyün, aztán ami rajta van azt nézegesse önállóan.

    (#8306) stevve

    Ja bocsi, akkor OFF-olok, csak ott meg valszeg az ilyen gyári lejátszók miatt kapnék a fejemre.

    [ Szerkesztve ]

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák