Új hozzászólás Aktív témák

  • salaxx

    tag

    Hi mindenki,

    az a baj, hogy nem megy a 24ps lejátszás. Akadozik és hülyét kapok tőle. A tv Samsung LE37a656a1fxxc (a tv papíron tudja a real 24p-t) 1023-as FW-rel. Gép: Q9550 + 4 GB DDR3 + 4870 512 MB (10.4 Cat.) + WIN7 64bit. A TV DVI-HDMI alakítóval megy a VGA-ra.
    Próbáltam mindenhogyan....ATI driverben már 24 Hz-esre tenni a TVt vagy pedig a MPC-ben (minden verziót próbáltam (azokból is x86-ot és x64-et is)...most legújabb aktuális béta van 1883 (de azért ez mert régebbiekkel is ugyanúgy nem volt jó)) beállítani a teljes képernyős váltásnál. (érdekesség: amikor először full képre teszem nem vált frissítést....csak miután uyganazt a filmet még1szer elindítom...vagy mi mást csak a lejátszó már a tv képernyőjén van...akkor változik meg a frissítés). Próbáltam 24 Hz-zel és a 23.9xx-szel is. Egyikkel sem jó. Valamint a lejátszó "reakcióideje drasztikusan katasztrofális (alsó menü előjövetele 10 másodperc, kattintás feldolgozása 10 másodperc) lesz....de csakis 24Hz-en. Próbáltam min3 evr beállítást. Passzolok lassan...nincs ötletem. Nagyon néha napján rámjön az állítgathatbék media player le és fel meg ezt azt elállítok és néha....nagyon nagyon néha jó a 24 Hz...de 100-ból 1szer....és legközelebb ugyanazzal a beállítással meg nem. Vmi ötlet?

    Ez a 24Hz-ért felelős dolog vmi külön komponens a TV-ben/a VGA-n esetleg? mert másra nem tudok már gondolni, minthogy az van kipurcanva.

    Köszi a helpet előre is

Új hozzászólás Aktív témák