Új hozzászólás Aktív témák

  • andris21

    tag

    válasz CPT.Pirk #4817 üzenetére

    nem romlott el, nem tetszett. médiában van ilyen feature, hogy 3 napig visszaveszik, levásárolhatod az árát ;)
    a felbontás szerintem teljesen mind1, a kép a lényeg. bármelyik HDready plazmát mellé mellé merném állitani egy (max középkategóriás) fullHD LCD TVnek, 1080p forrásból. sok ember meg sem tudná különböztetni, hogy melyik a nagyobb felbontású. meg kit érdekel a felbontás, ha egyszer jó a kép? nyilván 300 felett már kurva jó LCDk vannak, de az SD adásokon azok is elvéreznek.
    summa: szvsz a plazma jobb választás: 1080p-n szinte ugyanolyan, minden máson meg jobb, mint az LCD.
    én nagy LCD párti voltam, nem hallgattam az ismerősökre, akik mondták hogy plazmát vegyek, de sajna be kellett látnom, hogy jobb, nagy szerencsém volt, hogy be tudtam cserélni. 1 hátránya van, nem lehet monitornak használni a beégés miatt, de a többiben veri az LCDt (sebesség, szin, fekete, látószög)
    na ne offoljunk, meg ez amúgy is szubjektiv téma. és mielőtt valaki azt mondaná elfogult vagyok, nem azt mondom, hogy nincs jó LCD, de azt meg kell fizetni (>300k), a régebbi plazma modellekket "fillérekért" meg lehet kapni mindenfelé, és az azonos árú friss LCDket meg röhögve leveri képminőségben

Új hozzászólás Aktív témák