Új hozzászólás Aktív témák

  • ron8

    senior tag

    Sziasztok! Adott a következő: Philips 49PUS7503 UHDTV, és egy PC ASUS Strix 480/8gb VGA-val. A következő a problémám: megcsináltam mindent amit az összefoglalóban írtatok (AMD driverben is és a mpc+madvr-ban is), viszont így a képfrissítést 23hz-re teszi, de ha kitörlöm a felbontás+hz sort, akkor marad 60hz-en.
    Miközben lejátszok egy filmet mpc-vel, nem ad HDR jelet, csak ha az egeret ráviszem a pörgetősávra, akkor hirtelen a szürkés kép éles és kontrasztos lesz, gondolom ilyenkor működik a HDR. Észrevettem hogy néha az AMD Driver a képpontformátumot visszaállítja YCBCR 4:4:4-re 4:2:2-ről, és amikor vissza akarom állítani akkor lefagy a gép, majd újraindításkor az amd driver hibát ír ki. Letakarítottam mindent DDU-val, majd 2 másik amd driverrel is próbálkoztam, de ugyanaz...ja és TV-n a HDMI Ultra HD->HDMI1&2 menüpont alatt hiába állítom szabványosra, az mindig visszavált optimálisra (ez mindig filmindításnál). Én nem vettem észre valamit amit talán nem jól csinálok vagy mit kellene még állítgatnom?

Új hozzászólás Aktív témák