Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • StarZ3r0

    tag

    Új konyhát rendeznénk be, ehhez keresünk mikrót.
    Az alábbi típust néztük ki:
    Samsung FG87SUB
    Ez tud minden szart, mint pl. grill, mi főleg csak melegítésre fogjuk használni, de az ezirányú extra nem gond, nem volt még ilyen mikrónk, lehet megszeretjük.
    A kérdés az, hogy ez ajánlott típus-e?
    Illetve pár egyéb dolog:
    - mennyire könnyű átszokni az ilyen nyomógombos verzióra, nekünk tekerős volt eddig, meg máshol is olyat szoktunk használni, az alapból jobban bejönne, de emiatt nem akarunk másikat keresni?
    - beépítésnél mire érdemes figyelni?

    Márkákban nyitottak vagyunk, nekem saját preferenciám a Samsung / Electrolux, de nyugodtan ajánlhattok más márkát is. Szoros keret nincs rá 70-80-ig körülig belefér.

    Köszi a segítséget előre is.

  • StarZ3r0

    tag

    sziasztok

    hátha tudtok segíteni, hogy merre induljak
    a következő problémám van, illetve még annyira nem probléma, inkább csak zavaró tényező
    szóval van egy electrolux indukciós fözőlapunk, amit pár hónapja használunk
    többször előfordul már olyan hogy egy vagy két zónán megy a főzés és kellene egy harmadik, de az edényt rárakva és elindítva azt a lapot csak kattog - hallatszik, h elindítja majd leállítja
    eddig én nem találkoztam a problémával, csak a feleségem, viszont ma szembesültem vele, próbáltam vmi logikát találni benne, meg hogy lehet-e reprodukálni, ami nem sikerült, viszont ami a furcsa volt, hogy a másik két edényt levéve a már működő két lapról majd a 3. edényt bárhova rakva nem indult el, csak a kattogás
    utána levettem mindet, kikapcsoltam, újra be, akkor is, nem működött egyiken se, majd egy nagyobb edényt rátéve viszont elindult, utána már a korábbi, aminél szórakozott azzal is ment, szóval nagyon különös
    amikre én gondoltam:
    - nincs 3 fázisunk, kevés neki a kraft a 3-hoz, bár ezt cáfolja, h utána egyiken se volt jó ugye
    - az edénnyel van gond, de ez is kizárható, mert külön sokszor használjuk és mindig minden oké
    ja és hetente max párszor jön elő ez

    valakinek van esetleg ötlete, hogy mi lehet a gond vele?

    szerk: typo

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák