Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Beni2360

    félisten

    válasz arcsin #78792 üzenetére

    23 nm az egész lakásuk ha jól vettem ki a szövegből.

    Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

  • phoenix1989

    őstag

    válasz arcsin #78792 üzenetére

    Nem vagyok dühös csak nem szeretem ha jogtalanul belem állnak. Világosan fogalmaztam az első hszbenn, az hogy totál figyelmen kívül hagyva bofog valamit azzal a továbbiakban sem tudok mit kezdeni. Meg értettem szerintetek szart nem ér, nem kell 100x leírni. Meg mondtam nézek valamit amit jónak ítélek. Pont.

    Beni2360
    Annyi

    BBeci
    Nincs

    [ Szerkesztve ]

  • Met

    nagyúr

    válasz arcsin #78792 üzenetére

    Az a "baja" (amit már én is megfigyeltem itt a topicban kombigép témában) hogy leírja miért akar kombi gépet és miért NEM LEHET két külön álló gépe.
    Erre azt a választ kapja, hogy ne is vegye meg mert szar és ide meg oda is teheti a szárítót. De ajánlást nem kap. Hogy ha már ez a helyzet akkor minimum ilyet olyat keressen.
    Leírja MEGINT hogy miért NEM LEHET két külön álló gépe és utána kap nagy nehezen ajánlatot.
    Mellesleg megjegyezném hogy volt már néhány poszt itt azoktól akik kombi gépet vettek és nem bánták meg.

    Rendben van hogy rossz tapasztalat miatt akarják lebeszélni róla az illetőt de miért kell figyelmen kívül hagyni a kérdező igényét?

    Ez ilyen "szaktopic" betegség itt a PH-n, eltúlzott példák
    házi mozi topicban kérdés: itt a mostani elrendezés, így tudom használni, most ezek vannak a rendszerben, mire cseréljek hogy kicsit jobb legyen, válasz: ez így szar, ezt rakd ide, azt oda, azt dobd ki, válasz: nem lehet, nincs annyi pénzem ár, mit vegyek?, válasz: dobd ki mert szar, vegyél 2.1-es rendszert
    Kávét topicban kérdés: innék egy kicsivel jobb kávét, ennyim van a főzőre, válasz: áhh, fél millás Jura alatt nincs élet, válasz: az sok, nincs annyim erre, válasz: akkor ne is igyál mert mind szart főz.

    Értem hogy a "szakértők" rengeteg pénzt és időt öltek bele ezekbe dolgokba hogy megtalálják a (szerintük/nekik) megfelelő legjobb megoldást.
    De miért nem lehet a kérdező igényeit is figyelembe venni és csak sokadik kérdés feltevés után adni valami kompromisszumos ajánlást?
    Figyi, ez meg az lenne a legjobb, de a keretedből és a lehetőségedből ezzel vagy azzal tudod jobbá tenni a helyzetet, kompromisszumokkal.

    "If in doubt, flat out!" Colin McRae

Új hozzászólás Aktív témák