Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • balojazz

    aktív tag

    válasz st6969 #77723 üzenetére

    Az viszont alap, hogy tálcásnál a középső fiók magassága állítható, így az alsóban is nagy a hely. A legfelsőbe meg, ha kevés az evőeszköz, beteszek fakanalat, laposabb merőkanalat, fazék tetejét, kulacs tetejét, fokhagymaprést, műanyag doboztetőt, tojásszeletelőt, tányért fektetve stb, hogy kihasználjam a helyet. Ha az alsó és a felső fiókban még a tüskék is lehajthatók, a variációk korlátlanok. Engem a kosár lekorlátozott: vagy alulról vette el a helyet, különösen, ha kevés az evőeszköz, vagy ha sok, akkor meg kicsi a kosár (ÉS alulról elfoglal egy csomó helyet). Engem 2 dolog győzött meg tavaly: ad 1, hogy akik kosárról váltottak, el vannak ájulva a fiókostól, ad 2, hogy a felsőbb kategóriákban (pl Bosch series 6-8) nem is találtam kosarast, vagyis úgy tűnik, hogy a gyártók a drágább, takarékosabb, variálhatóbb, csendesebb stb gépeikbe fiókost tesznek - nem véletlenül. De a legmeggyőzőbb az volt, amikor 4 év kosarazás után megpakoltam az első fiókost, és rájöttem, milyen sokat elnyel a gép, miközben lentre is több edény befér, a be- és kirámolás pedig mennyit gyorsult. Soha többet kosár. Ja, még egy dolog: sha többet nem kell foglalkozni az evőeszközök nyelének vastagságával, hosszával, a kanál fejének a méretével, az rszköz teljes hosszával.

    [ Szerkesztve ]

    Soha nem voltam trafikban. Soha nem fogok bemenni. Mindig gőzölni fogok.

Új hozzászólás Aktív témák