Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz asdf_ #48164 üzenetére

    17éve melóztam bő 1 hónapot berényben az electrolux gyárban... ajtóhabosítón voltam: egyik soron 600, másikon 800 ajtót habosítottunk 1 műszakban... volt pár méretű ajtó: integrált, rendes fogantyús, mágneses zárógumi, bélés, apróságok (nagyvonalakban ezek alkották) ...nálunk kizárólag annyi ment, hogy kézimunkával be kellett dugózni az ajtókat, tesaszalaggal kritikus pontokon belülről leragasztani (ne jöjjön ki a hab), majd mentek a habosítóba és jöttek le a kész ajtók... összeállítás a többi soron ment (ahol készre építették a hűtőt és az apróságokat, tojástartót, stb-t belerakták) ...matricából páran hoztak is egy egész kollekciónyit emlékbe: volt ott zanussi, electrolux, stb... (és a mi csarnokunk volt asszem a 2-es bosch...) ...csak azt akartam ezzel, hogy ugyanarról a sorról jöttek sorban az ajtók, majd más-más matricát kaptak a kész hűtők a végén (más-más árfekvéssel) ...ja és ezeket az ajtókat az adott csarnokban hajlították lemezből, festették, szárították :K

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • peppe79

    senior tag

    válasz asdf_ #48164 üzenetére

    Te meg minek mész bele egy ilyen felesleges vitába, amikor látod, hogy menthetetlen? :N
    Igaz, hogy a Miele-nek és a Liebherrnek még közösen benyújtott szabadalma is van, meg úgy alapvetően mindenki tisztában van a Miele hűtők/fagyasztók eredetével, de ő hadd legyen csak abban a tudatban, hogy "semmi közük" ahhoz a "sz@r" Liebherrhez. ;]

Új hozzászólás Aktív témák