Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LámaZ

    addikt

    válasz dh66e #26049 üzenetére

    Nem ez az imetec egy teljes értékű tartályos porzsívó. Miért sértegeted?
    Volt amúgy nekem morzsaporszívóm is, nem egy kategória.

    ribarszki:
    Csak ilyen szivatókat adjon neked a Jóisten!

    De ha már megemlítettél:
    Világéletemben a kis fogyasztókat kiraboló nagy cégek ellensége voltam, és modernkori Robin Hoodként ötletekkel segítettem a kisembert a túlélésben.
    A cégeket meg abban, hogy olcsó, jól kezelhető, logikusan felépített, környezetkímélő, ja, és szerethető (felhasználóbarát) termékeket gyártsanak.

    Mondok egy másik példát:

    Ti (=nem tudatos vásárlók) megveszitek a drága nyomtatókat, és utána a drága patronok megvásárlásával szponzoráljátok ezt a tékozló magatartást.

    Veletek ellentétben: én (=tudatos vásárló) vásároltam egy olcsó (Epson Stylus DX4450) nyomtatót 10k Ft-ért tíz éve, és 250 (kétszázötven) forintba kerülő utángyártott tintapatronokkal használtam tavalyig, amikor elromlott, de kaptam ajándékba egy hasonlót (Epson Stylus DX3850), amelybe a patron – Jaj, Istenem! – 300 Ft.
    Na, bumm! (OK, tény, hogy nekem csak sima szövegek nyomtatására kell a masina, havi 10-20 számla, egy-két levél, és csókolom! Képeket nem nyomtatok, bár lehetne. Lelövöm a poént: könnyű sokat tartania úgy egy készüléknek, hogy keveset használják. :-)

    Na, egy ilyen mesteri csavart szeretnék meglépni a porszívófronton is. :)

    [ Szerkesztve ]

    Legyen minden jó!

Új hozzászólás Aktív témák