Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ribarszki

    őstag

    válasz #40553216 #21233 üzenetére

    A márkában igazad van, mert több márka is szerepel az írásban, úgy értem, hogy nincs benne konkrét ajánlás. De ha szó szerin nézem, akkor valóban megszegtem többször is. :)

    A Dyson porszívóknál is egyre nagyobb a marketing és szembemennek saját maguk állításával, mint arra te is rámutattál. Az eredeti koncepciójuk tényleg az volt, hogy nincs szükség plusz szűrőfelületekre. Abból a szemponbtól ez most is igaz, hogy a por szétválasztása és a kilépő szűrő között tényleg nincs más szűrőfelület, amit mosni, szárítani kellene. Vagyis bármikor használatra kész. Gondolom a marketing így érti a"nincs mosható és cserélendő szűrőközeg". Majd elkezdtek Hepát pakolni egyes gépeikbe, mert talán mégsem annyira tökéletes a porszétválasztás. (Nem is lehet 100%-os, illetve még így is sokkal jobb mint más tartáylos porszívóké.) Egy pillantig sem védem őket, és abban igazad van, hogy félrevezető a reklám, és csalódást keltő mert van olyan szűrő amire költeni kell és cserélni. A Hepa. Még ha ennek az ellenkezőjével is reklámozzák.

    Én azért írtam bele mint kakukktojás, mert a száraztartályosok között ez a típus igényli a legkevesebb törődést és praktikusság szempontjából ez hasonlít leginkább a porzsákosok "gyorsan előveszem, elrakom" előnyéhez.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák