Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zola007

    veterán

    válasz zoltan6 #20522 üzenetére

    üstöt akartam írni dob helyett, csak már késő van

    A műanyag üstbe illesztik a csapágyat, bele a dob, aztán összehegesztik az üstöt.
    Garanciidőn belül a szervíz sem javítja, egyben cseréli az üstöt vagy a komplett gépet. Utána meg nem foglalkoznak vele.
    Szét lehet vágni az üstöt és műanyaghegesztővel összehegesztetni, de sohasem lesz olyan mint az új .

    Műanyaghegesztők rá is álltak már erre a típusú javításra. Csapággyal, hegesztéssel együtt 25-30e Ft egy ilyen csapágycsere. Ami szerintem annyira nem olcsó és hiába vállalnak rá garanciát, ha nekem a fürdőszoba közepén durran szét a hegesztett üst 1400-as centrifugánál, akkor megnézném, mi marad utána.

    Jók a mostani gépek, de a többség sajnos már nem javíthatóra készül.
    A legtöbb gyártó már nem is nagyon forgalmaz alktrészeket, van amelyik már csak a saját szakszervizének ad gyári alkatrészt, annak is csak úgy, ha visszaküldik helyette a kicserélt hibás darabot.

    itt leírják, miként végzik az operációt: [link]

    [ Szerkesztve ]

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Új hozzászólás Aktív témák