Új hozzászólás Aktív témák

  • Integra

    titán

    válasz G@ß! #8483 üzenetére

    nekem csak egy picit komolyabb eco turbo van (jobb hatásfokú motor és modernebb design, alapvetően csak német és osztrák piacon volt kapható ez a típus), de nyugodtan megveheted azt is amit kinéztél, az anyaghasználat, a tartozékok mind azonosak, jó minőségűek, kezedbe fogsz élőben egy miele porszívót és érzed a műanyag megmunkálásán is, hogy más történet, mint a többi, de a tartozékokon is. jó motor, jó porzsákok, tömítések, csöndes, tiszta, egy helyben forog, mert 3db 360 fokban forgó görgő van az aljában, nem ezek a buta nagy oldalsó kerekek.. jó használni. nincsen semmi spéci rajta, meg design fogások, ellenben a minőség és a tudás absz stimmel és ha kell még tartozék hozzá, mindig megkapod ugyanolyan jó minőségben, mint maga a porszívó. hajlamos is vagy elhinni róla, hogy valóban 20 évre tervezett gépek ezek. az enyém hibátlan mai napig, de minden miele dolgom, ahogy a családban másnál is. soha semmivel sem volt baj. igen, made in germany és ez látszik és érződik is rajta használatkor.
    egy van, a porzsák hozzá picit borsosabb áron megy, de nekem ez így is bőven megéri és a legkevésbé sem bánom, hogy drága porszívót vettem. miele-vel nehezen tévedsz :)

    [ Szerkesztve ]

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Új hozzászólás Aktív témák