Új hozzászólás Aktív témák

  • BB9000

    senior tag

    válasz adriankoooo #43043 üzenetére

    Nekem a Finish Quantum max jött be legjobban. Akcióban 35 Ft/db körül is el lehet csípni. Akció nélkül 45 Ft/db a legjobb ára. Használok még mosogató port is. Az olcsóbb, de az adagolása nehezebb. A bébitápszerhez adott adagolókanalak erre kiválóan alkalmasak.
    Miben jobb a Finish Quantum max mint a többi? Ez a fő kérdés. A többivel sincs nagy gond, de azokban a hatóanyag kevesebb. Tételesen sorolom amiben jobb a Quantum max a többinél:
    1./ A poharak nálam nem mattulnak ki tőle. A többitől kimattultak, de már lecseréltem őket.
    2./ Észrevehetően kevesebb az amit nem tud leszedni az edényekről. Leégett tepsiken látni legjobban ezt.
    3./ Van a tablettában öblítő és nem kell hozzá plusz öblítőt használni. Jó az illata és hamar megszáradnak az edények. Más "all in one" tablettákkal összehasonlítva sokkal jobb az evőeszközök és a tányérok tapintása. Nem marad rajtuk sikamlós réteg.

    A JAR platinum is sokkal jobban mosogat, mint az olcsó tabletták. Az illata nekem nem jön be és az edényeken maradó réteg miatt síkosabbak lesznek a tányérok és az evőeszközök mint a Quantum max-nál.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák