Új hozzászólás Aktív témák

  • #32577792

    törölt tag

    válasz pjen #42101 üzenetére

    Oké, és mi köze ennek ahhoz, amit írtam?

    De mivel rákérdeztél arra, hogy mire vonatkozik, én is írtam nekik.
    Várom az írásos választ, biztos egyezni fog, de legalább írott formában is látható lesz.
    Mondjuk egy chat beszélgetés már előtte volt, ami szerint ott semmilyen körülmények között nem mehet víz.
    LG Electronics Magyarország Nem folyhat oda víz semmilyen esetben.
    Ezt jó tudni. Ha mégis okozna problémát, és kifogást emelnének a javítás ellen, itt egy hivatalos álláspont!
    Ettől függetlenül várom az emailt a kérdésre, ha megkapom, a kérdéssel együtt közkincsé teszem, mert ezt nem tudja senki keresni guglival.

    Amit már máskor is jeleztem, hogy illene elolvasni mit ír alá egy biztosítási szerződésben, mire vonatkozik vagy nem az dolog. Akkor konkréten a preciz oldalán olvasható feltételek.
    XVIII.Kockázatkizárások

    A biztosítási szerződés nem terjed ki a gyártói garanciából kizárt eseményekre:
    6.bármilyen folyadék által okozott károsodásokra,
    13.ha a mosógép ciklusszáma évente az 220 ciklust, a szárító és a mosogatógép ciklusszáma évente az 180 ciklust meghaladja,
    14.szoftver meghibásodásból, vírusokból, áramkimaradásból, bármely alkalmazás, illetve rendszerszoftver hibájából eredő károkra, közvetett veszteségre,
    15.azon hibákra, melyek abból adódnak, hogy az eredeti hiba észlelését követően a terméket továbbra is használták,

Új hozzászólás Aktív témák