Új hozzászólás Aktív témák

  • BB9000

    senior tag

    válasz blattida #27264 üzenetére

    Teljesen egyetértek: Nincs tökéletes háztartási gép. A Bosch márkát szeretem, a szlogenjük : "Egy életre tervezve". Jól megtervezett, normálisan szervizelhető, hosszú élettartamú Bosch gépekkel találkoztam. Egy kivétel: a darálójuk. Sajnos az nem így sikerült. Tényleg nagyon keveset használtuk. Havi 2-3 alkalommal, de gari időn belül (2 év) elromlott. Eredeti papír csomagolásában vittem vissza a szervizbe. Még ki se bontja az átvevő, és ezt mondta: "Biztosan cukrot daráltak vele! Az pedig a daráláskor megolvad és befolyik a tengelyhez, majd megszilárdul és megköt." Nyilván daráltunk vele cukrot is, mogyorót, diót meg mákot is. Meg ki tudja még mit. Kávét is talán. De ha tudják, hogy mi teszi tönkre, akkor miért nem tesznek bele egy jobb szimeringet, ami nem engedi a cukrot belefolyni a gépbe ? A Bosch-tól ezt várnám, mert ő egy életre tervez. A szerviz korrekt volt, mert garanciában adtak egy bontatlan, új, ugyanolyan terméket, ami sajnos ugyanúgy, vagy tán még hamarabb tönkre is ment. Bosch MKM6003 a tipusszáma. Ilyet csak annak ajánlok, aki cukrot nem darál vele.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák